אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר
 
 
 
 
 
4
31 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
1-800-222-422
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
חברת ההדברה אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר הוקמה על ידי קובי יעקב, מדביר מוסמך, המתמחה בתחומי הדברה חקלאית ובהרחקת יונים ועטלפים. את החברה הקים במטרה לספק את כל שירותי ההדברה ולכידת המזיקים תחת קורת גג אחת – בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

זה עשרות שנים מספקת החברה שירותי הדברה בתל אביב ובכל חלקי הארץ, תוך שימת דגש על בחירת החומרים האיכותיים והיעילים ביותר, אשר קוטלים או מרחיקים את המזיקים עצמם אבל אינם פוגעים בסביבה. שיטת הדברה זו מוכיחה את עצמה, ועל כך יעידו מאות ואלפי לקוחות מרוצים ביניהם מפעלים, מוסדות, חברות, עסקים ולקוחות פרטיים מכל רחבי הארץ.
 

שירותי החברה

 
חברת אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר מספקת את כל שירותי ההדברה, בתל אביב ובכל מקום אחר בארץ, כולל שירותים נלווים שמסייעים בהרחקת מזיקים:

  • הדברת טרמיטים
  • לכידת נחשים
  • הרחקת יונים
  • הדברת תיקנים ופרעושים
  • לכידת עכברים וחולדות
  • הדברת יתושים, דבורים ושאר מעופפים
  • שירותי ביובית מקצועיים – לטיפול במערכות ביוב תקולות שמזמינות חרקים ומזיקים
 

מובילים במקצועיות ובאחריות!

 
כל שירותי ההדברה של החברה על ידי מדבירים מוסמכים ומקצועיים, אשר עברו את כל ההדרכות וההכשרות הדרושות. המדבירים המיומנים עושים שימוש בחומרי ההדברה המתאימים ביותר לסוג המזיק שנמצא באתרכם, ודואגים לספק לכם הנחיות התנהגות מפורטות ותעודת אחריות מלאה. אחריות זו מבטיחה לכם, שאם הפעולה לא צלחה ואתם עדיין פוגשים במזיקים – נגיע אליכם לביצוע הדברה חוזרת – ללא תוספת תשלום. אין צל של ספק - הדברת מזיקים? רק אצל אמא'לה גו'ק!
 
אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר
 

שירותי הדברה בכל שעות היממה

 
חברת אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר מפעילה ניידות לילה ייעודיות וזמינה למתן שירות בכל שעות היממה, על מנת לאפשר לכם להיפטר מהמזיקים כמה שיותר מהר ולחזור במהירות לשגרה.

הרבה מאוד מזיקים יוצאים ממקום מחבואם בשעות הלילה וגורמים למצבים מאוד לא נעימים לנמצאים במקום. לכן, אם נתקלתם בחולדה, בנחש או בכל מזיק אחר גם בשעות הקטנות – חשוב שתדעו שיש לכם אל מי לפנות.

אז אם אתם מחפשים שירותי הדברה בתל אביב ובכלל – עכשיו הזמנת מדביר מקצועי הופכת לדבר הרבה יותר קל. חייגו אלינו ללא היסוס, בכל שעה: 1-800-222-422 ומדביר מוסמך מטעמנו יגיע אליכם במהירה.

מחויבים תמיד לשירותכם,
צוות אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר