אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר
 
 
 
 
 
4
31 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
1-800-222-422
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

לוכד עכברים וחולדות

 
 

ראיתם, שמעתם או הרגשתם שיש עכברים וחולדות במשרד?

 
המכרסמים המזיקים בדרך כלל מתחלקים לחולדות ועכברים ופוקדים בתים ודירות, בתי עסק ושטחים חקלאיים. חשוב מאוד למגר את התופעה בשל נזקים שונים כגון: נזקים בריאותיים קשים, פגיעה במזון ונזק לרכוש.

המסוכן ביותר הוא הנזק הבריאותי – המכרסמים מעבירים המון מחלות כגון כלבת וטיפוס מוריני ועוד מחלות קשות על ידי העברת טפילים דרך הפה השתן והצואה שלהם ואף על ידי פרוותם. במקביל קיימת פגיעה במזון מכרסומים ומהפצת חיידקים רבים שהמכרסמים מפיצים. הנזק לרכוש יכול להגיע לנזק כלכלי עצום, מלבד כרסום הריהוט גם שקיעת מרצפות בבית כתוצאה מחפירת מחילות. בשטח החקלאי אף יסבלו המגדלים מכרסומים של ייבול ובבתי העסק מכרסום של חוטי חשמל בארונות תקשורת ומכך נזקים רבים למערכת הממוחשבת ואף להשבתתה.
 

אז מה עושים?

 
אפשר להיפטר ממכרסמים גם ללא פיזור רעלים וחומרי הדברה כימיים בסביבת העבודה שלכם, ולעשות זאת בדרך הומנית, היגיינית ובריאה יותר – על ידי הזמנת לוכד עכברים וחולדות מנוסה.

לוכד עכברים וחולדות מיומן של אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר משתמש במלכודות איכותיות אפשרות לשילוב עם הדברה בשטח. רק באמל'ה ג'וק תקבלו אחריות, בין הארוכות בארץ, על ההדברה שבוצעה.
 
להזמנת לוכד עכברים וחולדות התקשרו עכשיו: 1-800-222-422
 
לכידת עכברים וחולדות
 

למה לא כדאי לפזר רעל נגד עכברים וחולדות?

 
למרות שהדברה באמצעות רעלים/ריסוס מניבה תוצאות מהירות ויסודיות, יש לה לא מעט חסרונות - פיזור רעל בסביבה העבודה או בסביבת מגורים, למשל, מרתיע רבים, על אף שהמדבירים נוקטים משנה זהירות ומשתמשים בחומרים מורשים בעלי רעילות נמוכה בכמויות מדודות.

חיסרון נוסף הוא הפגרים הבלתי סימפטיים שהם תוצאת ההרעלה, וכמובן, במידה ויש בעלי חיים נוספים במקום כגון חתולים, הרי שישנו חשש מהשפעת ההרעלה עליהם – אם בצריכה ישירה של החומרים או בצורה עקיפה (על ידי אכילת פגר שהורעל).
 

לוכד עכברים וחולדות - למען תוצאות יעילות

 
אמאל'ה ג'וק & ד"ר עכבר שמחה להציע לכם את שירותיו של לוכד עכברים וחולדות מיומן, כמו גם פתרונות נוספים ללוחמה במכרסמים – כולל הרחקה אלקטרונית חכמה ונקייה לסילוק המזיקים.

כדי להבטיח תוצאה שנשמרת לאורך זמן, כדאי גם לנקוט צעדי מניעה: אחסון מצרכי מזון בצורה טובה יותר, המונעת גישה של עכברים אליהם, סתימת פתחים ופרצות, כיסוי פחי אשפה וכן הלאה.
 
למידע נוסף ולייעוץ מקצועי בנושא לוכד עכברים וחולדות ובכלל, אנא צרו עמנו קשר או התקשרו: 1-800-222-422. נשמח להציע מגוון רחב של שירותי הדברה נלווים.