אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר
 
 
 
 
 
4
31 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
1-800-222-422
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדביר

 
 
מחפשים מדביר מקצועי?
כזה שיגיע בדיוק בזמן ויפתור אתכם מכל בעיית מזיקים שפקדה את ביתכם?
הגעתם למקום הנכון!
 
חברת אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר מעסיקה מדבירים מקצועיים, בעלי הכשרה מיוחדת, המספקים מגוון שירותים לכל סוגי הלקוחות ובכל חלקי הארץ.
 

החברה מציעה לכם שלל יתרונות:

 
  • מדבירים מקצועיים, שעברו הכשרה מתאימה
  • שירות בשפה הרוסית והערבית
  • שירות 24 שעות ביממה
  • התאמה מיוחדת של סוג ההדברה לאופי הבעיה
  • ניידות חירום שזמינות תמיד
 

מיהו מדביר מקצועי?

 
מדביר מקצועי הוא מי שעבר קורס ייעודי, עמד בכל המשימות הנדרשות בהצלחה וקיבל הסמכה של המשרד להגנת הסביבה. הקורס מתמקד בתכנים קריטיים, כגון סוגים שונים של חומרי הדברה והשימוש הנכון בהם, שיטות לכידה שונות של בעלי חיים והטיפול בהם וכמובן, כל דרישות החוק בתחום ההדברה.

הפנייה לאיש מקצוע מוסמך הינה קריטית ביותר בכדי לשמור הן על הבריאות של כל בני המשפחה וחיות המחמד, והן לשמירה על איכות הסביבה.
 
מדביר
 

שירותי הדברה בחברת אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר

 
החברה פועלת מזה שנים בתחום ההדברה, והיא מעסיקה אנשי מקצוע מוסמכים בלבד ובעלי ניסיון נרחב. הידע המקצועי הרב והניסיון העשיר מאפשרים למדבירים שלנו להתמודד היטב עם כל סוגי המזיקים, בין אם ג'וקים ובין אם מכרסמים, בכל מקום ובכל זמן. החברה מספקת שירות מיוחד לבעלי מסעדות ולכל מי שפועל בתחום המזון, ומסייעת להם לשמור על העסק שלהם נקי ממזיקים.

ההדברה מתבצעת בשיטה המתאימה להדברה בענף המזון, והיא בטוחה לשימוש. זכרו, אם ראיתם ג'וק או עכבר, אל תתעלמו מהבעיה, תפנו לשירותיו של מדביר מוסמך, שיעזור לכם לפתור אותה בעודה בהתהוות. עם הזמן בעיות מזיקים הופכות להיות קשות יותר לפתרון.
 
חברת אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר עומדת לצדכם ומעמידה לרשותכם מדביר מוסמך בכל שעה שנוחה לכם. פנו אלינו עוד היום או התקשרו: 1-800-222-422.