אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר
 
 
 
 
 
4
31 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
1-800-222-422
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגי הדברות

 
 
הדברה צמחית – למען בית נקי ממזיקים
למען בריאותכם, בריאות עובדיכם ובריאות יקירכם!
 

הדברה אקולוגית /אורגנית /צימחית – חושבים ירוק

 
על מנת להרחיק מהבית ומהמשרד חרקים ומזיקים אחרים, אין ברירה – חייבים לבצע הדברה. אבל אין פירוש הדבר שחייבים להשתמש בתכשירים רעילים, שעלולים לפגוע בבריאותכם. חברת אמאל'ה ג'וק וד"ר עכבר מבצעת כבר שנים רבות הדברה אקולוגית, איכותית ויעילה, וברשותנו רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.
 
חשוב לדעת:
בישראל אין הגדרה רשמית או תקנות שקובעות מהי הדברה ירוקה אורגנית או מהי הדברה ירוקה אקולוגית. כיוון שהמילה "ירוקה" הינה שנויה במחלוקת בהגדרה שלה. ההדברות הצמחיות השימושיות ביותר היום הן הדברות מקליפת התפוז ומפרח החרצית מקבוצת הפריתרואידים.
 

שיטות הדברה ירוקות

 

הדברה יבשה

 
שיטה זו נחשבת לשיטת ההדברה האקולוגית ביותר. בשיטה זו לא משתמשים בכלל ברעלים אלא בפיזור של מלכודות פרומונים אשר מושכות אליהם מזיקים, המלכודות מושכות אותן בזכות הריח. הפרומונים הם הורמונים – מולקולות שמופרשות מבעלי חיים כדי לאתר את בני מינם.
 

הפריתרואידים - חומר הדברה המבוסס משמן פרח החרצית

 
לפי משרד להגנת הסביבה: "הפריתרואידים הם קבוצה של חומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה יחסית לבעלי דם חם. הם מתפרקים באור השמש ולפיכך אינם שארתיים".
 

ההדברה צמחית באמצעות ג'ל אורגני – פיזור נקודות קטנות של ג'ל

 
הדברה בריסוס הינה ההדברה הנפוצה ביותר בקרב שיטות ההדברה האקולוגיות שמבוססות על אמצעים אורגניים (שמקורם בחי / בצומח). הדברה זאת אינה מכתימה וברגע שהחומר מתייבש סיכוי ההרעלה לבני אדם הוא אפסי. עם זאת, התכשיר עדיין יעיל כנגד חרקים וכך מתבצע חיסול ממוקד – של החרקים והמזיקים בלבד
 

הדברה בג'ל – מבצע לחברי עמוד הפייסבוק של אמאל'ה ג'וק

 
מבצע לחברי הפייסבוק - 100 ₪ הנחה בהזמנה של הדברת ג'ל. כל מה שצריך לעשות הוא לעשות לייק לעמוד הפייסבוק. היתרונות של הדברה זו ידועים לכל: היא בטוחה וידידותית לסביבה, היא יעילה, אין צורך לעזוב את הבית ומתצבעת על ידי צוות מדבירים מקצועי ומוסמך.
 
סוגי הדברות
 

אמאל'ה גו'ק וד"ר עכבר – שירותי הדברה מקצועיים

 
הידע הרב והניסיון המקצועי של המדבירים שלנו, הוא שמאפשר לנו הצילהציע לכם שירותי הדברה מקצועיים ואיכותיים: מקסימום תוצאות, במינימום הוצאות באמצעות שיטה האורגנית להדברה אנו יוצרים עבורכם את התוכנית האידיאלית להרחקת המזיקים מביתכם וממשרדכם.

אנו נוקטים בשיטות שונות, לרבות ריסוס, איטום ומניעת חזרתם של האורחים המציקים. מאחר והשימוש בחומרים נעשה באופן ממוקד, מדוד ומדויק, המחיר הופך למשתלם ביותר, בייחוד לאור ההתחשבות הנעשית הן בצורכי הלקוח והן מבחינת הפגיעה המינימאלית בסביבה שבה אנו חיים. הזמינו הדברה עוד היום!

להזמנת מדביר צרו קשר עוד היום או התקשרו: 1-800-222-422

החברה שלנו חרתה על דגלה שמירה על איכות הסביבה, ושימוש בחומרים איכותיים כדי להצטרף לטרנד העולמי שמטרתו להפוך את העולם שבו אנו חיים לטוב ולירוק יותר, למען הדורות הבאים.
 
אז קדימה, חייגו: 1-800-222-422 התקשרו למדביר והזמינו הדברה ושריינו את המועד המתאים לכם!